REKLAMA
Znaleziono 6213 wyników
[Tarnów] Centrum handlowo-usługowe, ul. Lwowskainwestycja
Pokaż inwestycję
[Tarnów] Centrum handlowo-usługowe, ul. Lwowska
Tarnów, Rzędzin
W Polsce może powstać centrum produkcyjno-logistyczne dla rakiet Hydra 70 mm dla 96 śmigłowców AH-64 Apacheartykuł
Pokaż artykuł
W Polsce może powstać centrum produkcyjno-logistyczne dla rakiet Hydra 70 mm dla 96 śmigłowców AH-64 Apache
Zakłady Chemiczne NITRO-CHEM S.A., we współpracy z amerykańskimi partnerami General Dynamics Ordnance and Tactical Systems (GD-OTS) oraz Paramount Enterprises International Inc. (PEI), podpisały dziś w siedzibie Polskiej Grupy Zbrojeniowej S.A. w Warszawie porozumienie dotyczące rozwoju zdolności produkcyjnych w zakresie niekierowanych rakiet Hydra 70 mm w bydgoskim Nitro-Chemie.
inwestycja
Pokaż inwestycję
[Siechice k. Wrocławia] Hasco-Lek S.A. Zakład nr 2
Siechnice, Mędłów
Zakład Uzdatniania Wody Wieliczka Boguciceinwestycja
Pokaż inwestycję
Zakład Uzdatniania Wody Wieliczka Bogucice
Wieliczka, Bogucice, Winnicka
Willa Maurycego Frankelainwestycja
Pokaż inwestycję
Willa Maurycego Frankela
Łowicz, Przedmieście, Sienkiewicza 26
firma
Pokaż firmę
Biuroserwis Andrzej Kozieł
Warszawa, Nowowiejska 20
ElectroMobility Poland nawiązuje partnerstwo z Foxconn. Projekt hubu EMP wchodzi w kolejną fazę realizacjiartykuł
Pokaż artykuł
ElectroMobility Poland nawiązuje partnerstwo z Foxconn. Projekt hubu EMP wchodzi w kolejną fazę realizacji
ElectroMobility Poland S.A. (EMP) jest na drodze do zawarcia strategicznego partnerstwa w projekcie hubu produkcyjno-rozwojowego w Jaworznie. Partnerem polskiej spółki będzie tajwański Hon Hai Technology Group (Foxconn) - globalny lider zaawansowanych technologii oraz największy na świecie producent elektroniki. W ostatnich latach Foxconn dynamicznie rozwija swoje kompetencje w zakresie pojazdów elektrycznych poprzez spółkę zależną Foxtron Vehicle Technologies, koncentrując się na modułowych platformach EV. EMP, Foxconn oraz Foxtron prowadzą rozmowy dotyczące przyszłej współpracy.
[Kraków] Jones Lang LaSalle doradzał przy komercjalizacji części handlowo-usługowej na nowym dworcu Kraków Głównyartykuł
Pokaż artykuł
[Kraków] Jones Lang LaSalle doradzał przy komercjalizacji części handlowo-usługowej na nowym dworcu Kraków Główny
W dniu 14 lutego br. nowy, podziemny Dworzec Kraków Główny został otwarty dla podróżnych. W centrum...
Warszawska Izba Administracji Skarbowej nowym najemcą biurowca OKAM na Żeraniuartykuł
Pokaż artykuł
Warszawska Izba Administracji Skarbowej nowym najemcą biurowca OKAM na Żeraniu
Warszawska Izba Administracji Skarbowej przenosi siedzibę Oddziału Celnego VI i dwóch komórek organizacyjnych Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego na Żerań, do inwestycji OKAM.
Do grona inwestorów WSSE "INVEST-PARK" dołączyła nowa firmaartykuł
Pokaż artykuł
Do grona inwestorów WSSE "INVEST-PARK" dołączyła nowa firma
Kolejna nowa firma w WSSE "INVEST-PARK". Zainwestuje na terenie województwa opolskiego. Do grona inwestorów w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej "INVEST-PARK" dołączyła firma Fiberglass Fabrics.
Kolejna polska firma inwestuje w Jaworznieartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna polska firma inwestuje w Jaworznie
Dzięki wsparciu udzielonemu przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną (KSSE) kolejna polska firma zainwestuje na terenie województwa śląskiego. Tym razem w Jaworznie. Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
Kolejna polska firma, ze wsparciem KSSE, zainwestuje w woj. śląskimartykuł
Pokaż artykuł
Kolejna polska firma, ze wsparciem KSSE, zainwestuje w woj. śląskim
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE) rozpoczyna nowy 2025 rok od wydania decyzji o wsparciu dla polskiej firmy. Otrzymała ją spółka Met-Hal, która zainwestuje w gminie Bojszowy, w powiecie bieruńsko-lędzińskim, w województwie śląskim. Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
Polska firma Energoaparatura S.A. inwestuje w woj. opolskimartykuł
Pokaż artykuł
Polska firma Energoaparatura S.A. inwestuje w woj. opolskim
Kolejna inwestycja ze wsparciem Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (KSSE S.A.) w województwie opolskim. Polska firma Energoaparatura S.A. zainwestuje 12,5 mln zł w gminie Ujazd, w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
Sempra-Technik inwestuje w woj. śląskim, przy wsparciu Katowickiej SSEartykuł
Pokaż artykuł
Sempra-Technik inwestuje w woj. śląskim, przy wsparciu Katowickiej SSE
Kolejna inwestycja w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (KSSE S.A.), w powiecie bielskim, w województwie śląskim. Polska firma Sempra-Technik zrealizuje nowoczesną inwestycję w gmina Jasienica o łącznej wartości 18 302 310,89 PLN, w ramach Polskie Strefy Inwestycji.
Polski producent pieczywa i wyrobów cukierniczych inwestuje w Suwałkachartykuł
Pokaż artykuł
Polski producent pieczywa i wyrobów cukierniczych inwestuje w Suwałkach
W pierwszych dniach stycznia Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. (SSSE S.A.) wydała decyzję o wsparciu dla nowej inwestycji polskiej, rodzinnej firmy CYMES Adam Ołów z Suwałk. Przedsięwzięcie zostanie zrealizowane w ramach Polskiej Strefy Inwestycji.
[dolnośląskie] Kolejna inwestycja w sektorze spożywczym powstaje pod Oławąartykuł
Pokaż artykuł
[dolnośląskie] Kolejna inwestycja w sektorze spożywczym powstaje pod Oławą
Amerykańska firma Bama Companies uruchomi na Dolnym Śląsku swoją pierwszą fabrykę w Europie. To jede...
BASF rozbuduje za ponad 362 mln zł fabrykę katalizatorów samochodowych pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
BASF rozbuduje za ponad 362 mln zł fabrykę katalizatorów samochodowych pod Wrocławiem
Pod koniec listopada informowaliśmy na investmap.pl jako pierwsi o kolejnej wielkiej inwestycji z br...
Dolny Śląsk: Mine Master rozbuduje fabrykę w Złotoryiartykuł
Pokaż artykuł
Dolny Śląsk: Mine Master rozbuduje fabrykę w Złotoryi
Spółka Mine Master planuje rozbudowę swojej fabryki w Złotoryi na Dolnym Śląsku. Zakład produkcyjny...
Rusza budowa wielkiej fabryki chipsów koncernu PepsiCo pod Wrocławiemartykuł
Pokaż artykuł
Rusza budowa wielkiej fabryki chipsów koncernu PepsiCo pod Wrocławiem
26 sierpnia 2021 r. wmurowany zostanie kamień węgielny pod budowę wielkiego, nowoczesnego zakładu pr...
Beiersdorf zainwestuje w Poznaniu kolejne 700 mln złartykuł
Pokaż artykuł
Beiersdorf zainwestuje w Poznaniu kolejne 700 mln zł
Niemiecka Grupa Beiersdorf zainwestuje 700 mln zł w rozbudowę swojej fabryki w Poznaniu. Dzięki tej...
REKLAMA